Nyska Liga Piłki Nożnej jest już w serwisie YouTube.

Oficjalnie jesteśmy na serwisie YouTube.

Czym jest YouTube każdy wie, jeżeli nie to zapraszam do lektury na wikipedii tam troszkę dat, faktów i informacji na temat samego serwisu.

Głównym celem serwisu YouTube jest udostępnienia strumieni wideo milionów użytkowników niektóre fajne inne mniej i na tym też będziemy się skupiać w tym rejonie internetów, będziemy udostępniać materiały wideo które mieliśmy , mamy i będziemy mieć, które nakręciliśmy sami lub które podeślą nam zawodnicy , kibice i wszyscy zainteresowani.

Kanał powstał z dwóch ( a może i więcej ) powodów:

– w związku z uruchomieniem transmisji live trochę nas to zmusza, trochę też chcieliśmy to zrobić takie fifti fifti

– bo w dzisiejszych czasach każdy kto robi coś fajnego ( patostream nie jest fajny i o nich tu nie mówimy a wręcz potępiamy ) posiada swój kanał lub minimum udostępnia własne filmiki

– bo to fajne jest pooglądać czasem to co się działo np 5 lat temu w nyskiej lidze  ( dwa fajne filmiki w dziale archiwów kuriera opolskiego !? które bezpańsko walały się po internetach , teraz już są w jednym miejscu )

– bo……. i coś się tu jeszcze pewnie znajdzie

 

Reasumując głównym celem/misją tegóż medium w naszych rękach jest udostępnianie transmisji na żywo potem dalsze jej przetwarzanie i odtwarzanie ich na tym kanale, pośrednią misją będzie zebranie ciekawych sytuacji, informacji o nas z innych źródeł i wszystkiego tego co towarzyszy lidze.

Także zaprasza do wysyłania filmików ( tu będzie też minimum jeden warunek aby takie filmiki przesyłane miały sens) i będzie to :

Poprawne nagrywanie telefonem
Filmiki będą poddane również jakiejś minimalnej obróbce np podniesienie kontrastu , odszumienie , rozjaśnienie, podbicie koloru i takie tam rzeczy które się robi w 5 minut plus do tego będzie jeszcze przeprowadzana stabilizacja i tu ważne starajmy się w miarę możliwości nie trząść telefonem 🙂 a jeżeli filmik będzie ciekawy w stopniu znacznym to się poświęci mu więcej czasu 🙂

Co jakiś czas zrobimy jeden filmik złożony z tych ciekawszych ujęć i pośmiejemy trochę i będzie co powspominać 🙂

Na razie tyle z pomysłów 🙂

P.S. zapraszam jakiegoś humanistę / poetę / wierszokleta / kogoś kto umie pisać takie rzeczy jak wyżej , w ogóle jeżeli ktoś chciałby pisać coś w newsach, nie boi się własnego zdania w np zakresie podsumowania kolejki lub chciałby stworzyć jakiś dział cykliczny , zapraszam do kontaktu.

P.S. 2 jest 1:17 w nocy i zapomniałem co chciałem napisać tu minutę temu .

P.S. 3 wiem co miałem zrobić link do strony kanału jest tu : Nyska Liga Piłki Nożnej YouTube

 

Start a Conversation